на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike

Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP

Код на производ: FB7865-010
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Sadik
Sadik
12.07.2024. 19:18
Extra

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4170-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD1146-100
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6952-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB3353-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
Големина
11
12
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB1362-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4229-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.290 MKD
Големина
11
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-325
Цена 2.690 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
Цена 2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7865-051
Цена 3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-247
Цена 6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL