на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица G NSW TEE OS DANCE YOUR MOVE P
Nike Маица G NSW TEE OS DANCE YOUR MOVE P
Nike Маица G NSW TEE OS DANCE YOUR MOVE P
Nike Маица G NSW TEE OS DANCE YOUR MOVE P
Nike

Nike Маица G NSW TEE OS DANCE YOUR MOVE P

Код на производ: FN9692-423
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 323419-067
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7380-400
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.832 MKD
Заштеда 20%
7.290 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0678-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF9091-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-126
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4351-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5418-100
Цена 1.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5414-100
Цена 1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-376
Цена 1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-100
Цена 1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN8589-675
Цена 1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IT7306
Цена 1.350 MKD
Заштеда 20%
1.688 MKD
Големина
134
140
146
152
158
164
170
176