на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR

Код на производ: FD4149-104
2.990 MKD
2.093 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 897 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB1289-200
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.094 MKD
Заштеда 40%
13.490 MKD
Големина
6
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ6639-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.414 MKD
Заштеда 40%
10.690 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6605-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.801 MKD
Заштеда 10%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV3808-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ6472-201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-100
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-010
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS