на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP
Nike

Nike Маица W NSW AIR SS CROP TOP

Код на производ: FB8246-010
3.790 MKD
3.790 MKD
1.895 MKD
Заштеда: 1.895 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-104
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.834 MKD
Заштеда 40%
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB2348-002
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR9842-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.594 MKD
Заштеда 40%
10.990 MKD
Големина
6
6.5
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO2194-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7190-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.903 MKD
Заштеда 30%
11.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3600-072
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-625
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-100
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
XS