на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW ESSNTL RIB MOCK SS TOP
Nike Маица W NSW ESSNTL RIB MOCK SS TOP
Nike Маица W NSW ESSNTL RIB MOCK SS TOP
Nike Маица W NSW ESSNTL RIB MOCK SS TOP
Nike

Nike Маица W NSW ESSNTL RIB MOCK SS TOP

Код на производ: DV7958-010
3.490 MKD
3.490 MKD
3.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9752-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.354 MKD
Заштеда 40%
10.590 MKD
Големина
5.5
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7523-009
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6335-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики AH6789-001
Prosecna ocena:
glas
6
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.703 MKD
Заштеда 30%
15.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-625
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S
XS