на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE
Nike

Nike Маица M NSW 12 MO LOGO AOP TEE

Код на производ: DN5246-010
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4499-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5754-221
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 924453-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.633 MKD
Заштеда 30%
15.190 MKD
Големина
10
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB8883-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
Големина
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI3705-001
Prosecna ocena:
glas
6
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 852630-411
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
3.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-010
3.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-247
2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
2.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5593-010
2.390 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD8227-200
2.690 MKD
Големина
M