на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE
Nike

Nike Маица JDG SSENTIALS AOP SS TEE

Код на производ: 45C197-P3R
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8486-181
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
Големина
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-117
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV3607-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV3607-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.232 MKD
Заштеда 20%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-001
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B268-X24
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36K604-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36K603-Y4K
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36K603-A9Y
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
6X