на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Love Icon
Nike Маица Love Icon
Nike Маица Love Icon
Nike Маица Love Icon
Nike Маица Love Icon
Nike Маица Love Icon
Nike

Nike Маица Love Icon

Код на производ: 36K603-A9Y
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 6X 6-7г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За девојчиња
Возраст Мали деца
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AO2372-117
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11C
12.5C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 859591-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
12.5C
12C
1Y
3Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-P3R
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-001
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B268-X24
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36K604-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36K603-Y4K
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
6X