на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT
Juicy Couture

Juicy Couture Маица RODEO T-SHIRT

Код на производ: JCBCT223826-101
2.790 MKD
2.790 MKD
2.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Црна
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-104
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-100
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-010
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-648
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-611
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS