на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike

Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP

Код на производ: FQ8036-133
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ6398-009
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB1362-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI3705-001
Prosecna ocena:
glas
6
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4619-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0662-002
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.094 MKD
Заштеда 40%
13.490 MKD
Големина
11.5
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-010
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-247
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
2.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5593-010
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD8227-200
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
M