на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP
Juicy Couture

Juicy Couture Маица CAMINA CORSET TOP

Код на производ: JCWCT23305-101
2.790 MKD
2.790 MKD
2.232 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Црна
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-104
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-100
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-010
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-648
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-611
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS