на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY

Код на производ: FV4230-843
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX8949-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR7874-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.595 MKD
Заштеда 50%
9.190 MKD
Големина
6
6.5
7
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ9324-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
Големина
5.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH8010-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DZ2628-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-104
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-100
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-010
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-648
2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DN5697-611
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS