на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face Маица Graphic
The North Face

The North Face Маица Graphic

Код на производ: NF0A87EWJK31
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработена од удобна памучна ткаенина, The North Face Graphic машката outdoor маичка е идеален избор за речиси секоја активност. Едноставниот дизајн и познатата удобност ја прават оваа маица лесна за комбинирање и носење во секоја прилика. Регуларниот крој овозможува слобода на движење, додека еластичниот ластик на јаката спречува истегнување. За активности на отворено, спортски активности или слободно време, оваа маица е секогаш одличен избор. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • TNF графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL