на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY

Код на производ: FQ8870-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2784-102
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4741-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2782-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
Големина
6
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ6639-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.483 MKD
Заштеда 30%
10.690 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB7582-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
7

слични производи