на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC 1 BOXY VDAY

Код на производ: FQ8870-100
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ4149-200
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4741-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2196-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.111 MKD
Заштеда 10%
6.790 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1021-030
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.674 MKD
Заштеда 40%
7.790 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB4496-201
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.691 MKD
Заштеда 10%
12.990 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DX0137-002
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.392 MKD
Заштеда 20%
12.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи