на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas

adidas Маица Trefoil

Код на производ: IR9533
Šifra proizvođača: JSS34
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil е женска lifestyle маица со кратки ракави, изработена од мек, растеглив материјал, во препознатлив adidas стил. Ќе ја носите секој ден бидејќи зрачи со врвна удобност. Нејзиното стандардно, директно вклопување нуди целодневна удобност и ви дава слобода да бидете активни. Можностите за комбинирање се бескрајни. Маицата е едноставна и елегантна, па можете да ја носите со фармерки, тренерки и шорцеви. Познатиот Trefoil ја истакнува вашата спортска страна и вашиот омилен бренд. adidas поттикнува поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Рамен крој
 • Кратки ракави
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5321
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.399 MKD
  Заштеда 10%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ1968
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.510 MKD
  Заштеда 20%
  4.388 MKD
  Големина
  5
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GX1840
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.793 MKD
  Заштеда 40%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP6373
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4474
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.030 MKD
  Заштеда 20%
  8.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4243
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.091 MKD
  Заштеда 25%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5-

  слични производи