на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
Nike

Nike Маица W NSW TREND TANK CRP RIB

Код на производ: FN5758-684
2.390 MKD
1.195 MKD
1.195 MKD
Заштеда: 1.195 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ5570-200
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC4112-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.534 MKD
Заштеда 40%
15.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0870-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.745 MKD
Заштеда 50%
13.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DZ2794-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.254 MKD
Заштеда 40%
7.090 MKD
Големина
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-440
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-625
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S