на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Маица VANS CLASSIC
Vans Маица VANS CLASSIC
Vans Маица VANS CLASSIC
Vans Маица VANS CLASSIC
Vans Маица VANS CLASSIC
Vans Маица VANS CLASSIC
Vans

Vans Маица VANS CLASSIC

Код на производ: VN000GGGY28
2.090 MKD
1.463 MKD
1.463 MKD
Заштеда: 627 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKB7T
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
36
36.5
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0005UFBYM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
42
42.5
43
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKB7Q
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
37
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2Y9H
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.403 MKD
Заштеда 30%
6.290 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000D5IB8C
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
42
42.5
43
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
Големина
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-325
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-010
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M