на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike

Nike Маица Sportswear

Код на производ: DV7870-133
4.190 MKD
4.190 MKD
4.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е женска спортска маица со кратки ракави која ќе донесе удобност во вашите денови. Благодарение на нејзиниот лежерен, широк крој, ви овозможува максимална релаксација и уживање за време на тренингот или слободното време. Сè што треба да направите е да се опуштите. Задниот дел на маичката е малку подолг од предниот и овозможува малку поголема покриеност во совршена мерка, додека опуштениот крој во рамениците придонесува за лежерен и безгрижен стил. Полесен од руно, ребрестиот материјал е совршен избор за топлото време, бидејќи обезбедува прозрачност.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Секојдневен крој
 • Странични процепи
 • Машинско перење
 • Состав: 57% памук, 39% полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ1883-600
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.034 MKD
  Заштеда 40%
  13.390 MKD
  Големина
  7
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ8103-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2766-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DZ2628-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.171 MKD
  Заштеда 10%
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DD8959-600
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DX9176-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.254 MKD
  Заштеда 40%
  7.090 MKD
  Големина
  7.5
  8

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FV4230-361
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-440
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-625
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FZ0231-133
  Цена 3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-386
  Цена 2.990 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-104
  Цена 2.093 MKD
  Заштеда 30%
  2.990 MKD
  Големина
  M
  S