на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain
Nike

Nike Маица Jordan Paris Saint-Germain

Код на производ: 95C152-Y2Z
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Изразете ја вашата фудбалска страст со стил со маицата за момчиња JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN. Направена од лесна жерсеј ткаенина, оваа машка маица има ребреста јака, кратки ракави и клупски грб на градите за дополнителен тимски дух.
Спецификација:

 • Машка маица за момчиња
 • Кратки ракави
 • Лого PSG
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB1550-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  Големина
  5Y
  6.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-001
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9909-008
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.990 MKD
  Големина
  4.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DA3199-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH9388-006
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.068 MKD
  Заштеда 25%
  8.090 MKD
  Големина
  3.5Y
  4Y
  5Y
  6Y

  слични производи