на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE

Маица TEE

Код на производ: HF7576
Šifra proizvođača: TO236

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas DISNEY е детска маица со кратки ракави и омилените јунаци од Дизни цртаните. Таа е многу удобна и лесна и затоа е наменета за целодневно носење. Изработена е од мек памук кој е пријатен при допир со кожата. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

  • Детска маица со кратки ракави
  • Состав: 100% памук
  • Better Cotton Initiative
  • Дозволено е перење во машина
карактеристики вредност
Категорија Маица
Колекција Originals
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0785-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.472 MKD
Заштеда 20%
10.590 MKD
Големина
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1320
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH7004-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3937
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5637-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
4Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WS327FT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23314-117
2.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица WT31507-LAY
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица MT31906-WT
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица MT31906-BK
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DR7815-100
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DN5246-392
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
L
M
S
XL