на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face Маица Easy
The North Face

The North Face Маица Easy

Код на производ: NF0A4T1QJK31
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Едноставна, но елегантна, женската outdoor маичка The North Face EASY е разновиден партнер за опуштени секојдневни авантури. Класичниот крој и пријатната памучна ткаенина ја прават оваа маичка идеална за секој ден, без разлика дали сте на планина или во град. Лесно се комбинира со остатокот од надворешната гардероба и е одличен за слоевитост. Нагласеното лого TNF го истакнува вашиот спортски стил и авантуристички дух.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого на TNF
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи