на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
15.06.2021.

TREND ALERT: NEW BUZZ T-SHIRTS

Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.

Сезоната пролет/лето секоја година ни носи новитети кои во истиот момент можеме да ги замислиме во некој наш аутфит. Во тоа посебно се истакнуваат маиците, парче кое може да се искомбинира и со фармерки, со сукња, шорцеви, фустанчиња и со се она во кое што вие ќе се чуствувате удобно.

Оваа година принтовите се must за маиците! Колку понеобични принтови, толку маиците се поатрактивни. Robo Bear, Lady, Urban Street – изборот е ваш, истите се наоѓаат на моделите кои нашата понуда ја прават потполно различна. Се наоѓаат на новите Buzz маички.

Урбани, впечатливи, ефектни – новите Buzz маици се Trend Alert бидеји воопшто не личат една на друга. Можноста за комбинирање со други парчиња, а и фактот дека се поразлични од сите досега, ќе те наведе да ги искомбинираш со сите можни варијанти во текот на пролетта и летото.

 Својата смелост можеш да ја покажеш преку комбинирање на новите Buzz маички, со некои добри патики од нашата колекција, но и со аксеосари кои дополнително ќе го истакнат твојот стил.

Buzz маиците се идеални за сите твои урбани изданија и за сите активности во кои ќе уживаш ова лето – на плажа, во природа или во град, бидејќи се созададени од пријатен материјал, а нивниот крој ја прати линијата на телото.

Новите Buzz маици најди ги во нашите продавници или нарачај ги online.

Buzz тимот

слично

02.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Здраво, екипо! Вистинско време е да ги споделам со вас моите впечатоци за новата Buzz колекција и за моите омилени парчиња со кои летниот vibe навистина почн...
26.
May.
2021.
Blogger Pick
Сеуште има lockdown и ограничувањата сè уште се присутни. Временската пробноза е ужас; дожд, дожд и само дожд. Но, не е се така сиво, после долго оче...
19.
May.
2021.
Blogger Pick
Здраво на сите, Во последно време го користам секој момент да бидам надвор и да уживам во топлите сончеви денови. Затоа сум многу возбуден што полека почну...