на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The
The
Buzz crew
10.07.2024.

The "must-have" of your style - adidas Campus 00s

Здраво дечки! Stjuart повторно.

Ако не можете да замислите ден без Instagram и без редовно да ги следите најпознатите блогови и портали во светот, досега сте забележале дека најголем дел од објавите се однесуваат на комбинациите „уличен стил кои ги носат најпопуларните инфлуенсери. , модни блогери и уметници кои се дел од хип хоп и поп културата. Нивниот стил, кога зборуваме за секојдневниот стил, но и за вечерните пригоди, секогаш се надополнети со урбани патики. Овие несомнено ги вклучуваат најзборуваните патики на adidas Campus 00s.

adidas Campus 00s Lifestyle патиките се познати по нивната иконска силуета со врвна кожа и мек текстил со препознатлива боја и модерен дизајн, токму тоа е причината зошто ги избрав adidas Campus 00s кои наскоро ќе бидат "must-have"  елемент на мојот стил. Исечени фармерки, широки adidas маици, и New Era капа е мојата летна комбинација за овие патики.

Оригинални и посебни, дизајнирани за секој ден и поелегента пригода, ова се патиките adidas Campus 00s.

Достапни во сите продавници на BUZZ и online.

До следното гледање,

 

@stjuarti

слично