на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Discover the New Balance BB550
Discover the New Balance BB550
Buzz crew
19.06.2024.

Discover the New Balance BB550

Здраво дечки,

 

Денес сум повторно со Вас затоа што сакам да го споделам моето најново искуство со изборот на мојот најнов модел New Balance BB550. Морам да признаам дека до сега во мојот гардеробер не сум имал патики од овој бренд, но кога ми ги понудија во продавницата на Buzz веднаш ме воодушеви нивната уникатност, изглед и удобност.

Патиките New Balance BB550 се дизајнирани така што никого не можат да остават рамнодушен. Кафеаво белиот комбиниран ѓон и белата кожа на која е доминантен знакот на New Balance во зелена боја Ви дава самоувероност и сигурност независно дали сте на спортски или модни настани.

New Balance BB550 се дефинитивно мојот најнов избор на патики кои ќе можам да ги комбинирам со денски и ноќни аутфити и притоа да не морам да се двоумам што ќе носам на моите нозе. Ако сакате модерен, урбан и препознатлив изглед не се двоумете, Вашиот избор дефинитивно нека биде новиот модел New Balance BB550 кој можете да го најдете во продавниците на Buzz или online.

 

До следното гледање,

stefan_spirkovski

слично