на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew
08.06.2016.

Ангела Јаневска

Ако некогаш воопшто имате отворено Twitter во Македонија, сигурни сме дека на еден или друг начин сте ја сретнале @RumShtangla. Твитерџика, блогерка, доктор по професија, Ангела е најновиот член на BUZZ CREW.

Секогаш знае да го улови совршениот момент за фотографирање, без разлика дали за Instagram или од време на време и за нејзиниот моден блог. Кога станува збор за гардероба, нејзиниот избор многу често може да се опише со еден збор - минимал.

Со Ангела ќе зборуваме за мода, фотографија, за патиките кои можат да ја „направат“ модната комбинација...

Останете на BUZZ блогот.

Instagram: https://www.instagram.com/rumshtangla/

Facebook: https://www.facebook.com/angela.janevska

слично