на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ЗАЧЕКОРИ СО VANS UA OLD SKOOL ВО ЛЕТОТО: ВРВНИОТ СОПАТНИК НА СЛОБОДНИОТ ДУХ
ЗАЧЕКОРИ СО VANS UA OLD SKOOL ВО ЛЕТОТО: ВРВНИОТ СОПАТНИК НА СЛОБОДНИОТ ДУХ
Blogger Pick
09.08.2023.

ЗАЧЕКОРИ СО VANS UA OLD SKOOL ВО ЛЕТОТО: ВРВНИОТ СОПАТНИК НА СЛОБОДНИОТ ДУХ

Еј, скејтери и авантуристи!

 

Денес, воодушевен сум да ве запознаам со легендарната икона на урбаната мода - Vans. Првично дизајнирани како скејт чевли во 1966 година, Vans еволуираше во еден од најпрепознатливите брендови во светот, надминувајќи ги своите корени за да стане безвременски и суштински дел од секоја гардероба.

Денес, имам доволно среќа да ја споделам со вас мојата љубов кон скејт културата и урбаното истражување со VANS UA Old Skool - модерен симбол на уличен стил и слобода.

UA Old Skool не само што е иконски избор за скејтбординг, туку е совршен и за оние топли летни ноќи поминати со пријателите. Со овие патики, можете смело да се нурнете во магијата на безгрижните моменти - очекувајте удобност и возбуда додека се движите и забавувајте се без никакви ограничувања.

Дизајниран специјално за авантуристи и слободни духови, UA Old Skool може да се пофали и со удобност и со стил. Тие ќе ја исполнат урбаната сцена со енергија што зрачи со секој ваш чекор. Последно, но не и најмалку важно, ви посакувам инспиративно лето, а Vans нека ви биде придружник во сите авантури и незаборавни искуства што претстојат.

Вашиот VANS UA Old Skool ве чека во Buzz продавниците и online.

 

Со љубов,

 

Simcho

слично