на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PINK FLORAL GRL
PINK FLORAL GRL
Blogger Pick
03.05.2023.

PINK FLORAL GRL

Здраво дечки,

Се враќам со нова приказна, нови патики, спремни за претстојните топли денови. Во светот на патиките има минливи трендови, а има и класици. Converse е секако еден од класиците, нема кој не ги носел, а јас ги доживеав сега во 2023 година.

Converse Run Star Hike се патики кои ми го разнесоа умот. Зошто? Креативниот и многу имагинативен изглед на овие патики е нешто што не може да остане незабележано. Убавите летни бои со цветни детали на почетокот ме пленија. Моделот се истакнува со иновативни материјали, автентични детали и ултра лесен ѓон – што го прави совршен за пролетните и летните денови.

Сигурна сум дека одлично ќе се вклопи со сите мои лежерни комбинации ова лето. Како би ги искомбинирале и кое е вашето омилено место за носење на овие патики? Покажете ни ги вашите комбинации и означете го Buzz на instagram. Дотогаш, уживајте во овие сончеви денови, опуштете се и прошетајте со крената глава во вашиот нов Converse

Овој модел можете да го најдете во Buzz продавниците или online.

Ти испраќам многу љубов,

Yours Adna!

слично