на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Take It Back To Y2K With the ADI2000!
Take It Back To Y2K With the ADI2000!
Blogger Pick
29.03.2023.

Take It Back To Y2K With the ADI2000!

Здраво,

Јас сум Georgescu, со полно работно време-влогер за патики. Прв пат пишувам за блогот Buzz како дел од Crew и многу сум возбуден што можам да ги споделам со вас моите размислувања за најкул, најсвежите патики во моментот.

Денес, подгответе се за новиот пар на Adi2000 „Core Black & Core White“! Со елементи од светот на скејт, овој пар прикажува елегантни детали - реализирани со рециклирани материјали. Инспирирани од смелоста на раните 2000-ти и инјектирани со ДНК од ерата на скејт, во разновидна палета на бои, овие патики ќе ви овозможат да верувате дека се направени по трагата на вашите желби.

Поудобно отколку што би замислиле, лесен за носење и погоден за секој дневен комплет – ова се главните карактеристики на Adi2000 „Core Black & Core White“ . Дури и ако сакате да го носите со урбана комбинација, со широки фармерки и маичка или поудобен, монохроматски стил, овој пар е must за во вашата гардероба. Она што го прави овој пар совршен за секоја облека и настан е минималистичкиот дизајн, со софистицирани детали, неутралните бои и користените премиум материјали.

Мислам дека овој ретро-футуристички коктел е исклучително кул и препознатлив. Без потреба од појаки бои, овој пар е сигурен избор!

Избрав да го комбинирам овој пар со 2 комбинации, и верувам дека совршено се вклопува со двете!

Првиот аутфит е широки фармерки, бела, обична маичка и adidas качулка, а втората облека ја вклучува тренерката.

За крај, Adi2000 е на врвот на мојата листа!

Adi2000 „Core Black & Core White“ е достапен во продавниците на Buzz или на online shop, така што можете лесно да го најдете.

Се гледаме!

Georgescu

слично