на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

COZY AUTUMN VIBES
COZY AUTUMN VIBES
Blogger Pick
16.11.2022.

COZY AUTUMN VIBES

Здраво на сите,

Еве ме пак. Како што знаете, мојот моден стил е спортска елеганција. Би го опишал како лежерен и пред се удобен стил на облекување. Во секојдневните ситуации, кои вклучуваат одење на факултет, излегување на кафе со пријателите или лежерна прошетка, најчесто избирам парчиња во кои се чувствувам пријатно и удобно. Последен пат ви го претставив моделот на патики adidas Astir. И овој пат останувам доследна на мојот стил, преку која ја покажувам љубовта кон модата, удобноста и лежерниот изглед. Доколку и вие како мене баравте модерни женски патики за овие есенски денови, тогаш ви го представувам иделниот модел Reebok Club C Geo Mid.

На сите ни е важна удобноста, но секако важно е и патиките да се модерни и да можат да се комбинираат. Направени се со комбинација на материјали, луксузен велур и кожа во горниот дел. Овој модел сигурно ќе ви ја овозможи удобноста што ја заслужувате.

Дебелиот надворешен ѓон, штитникот од кал и средно исечената потпетица ја истакнуваат атрактивната надворешност. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Reebok Club C Geo Mid се патики дизајнирани за ваше уживање, а јас ги комбинирав со бела тренерка и беж маичка, за класичен секојдневен пријатен изглед кој сите го обожаваме.

Нарачајте ги online или посетете ја најблиската продавница на Buzz Sneaker Station и видете зошто овој модел е создаден само за вас.

Вашата Aдна!

слично