на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD
STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD
Blogger Pick
01.12.2021.

STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD

Здраво дечки!

За тие кои не нѐ знаат, ние сме Насте и ШишкаZeeBomb, рап дуо од Скопје, дел од екипата на ZIMA.

Повторно ви се обраќаме со нова блог сторија во која ви ги претставуваме Nike React Vision патиките и моделите од новата колекција на Nike.

Многу ни е мило што овојпат ви се претставуваме во Nike комбинации. Секогаш сме биле лојални на брендот Nike кој е најзаслужен за нашиот стил кој стана дел од карактерот и кариерата на ZeeBomb.

Патиките Nike React Vision кои ги носиме во црна и светла варијанта, се одлични за овој период од годината, за прошетка низ парк и секоја ситуација за која ви требаат удобни и современи патики.

Интересните форми и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи.

React пената дава неверојатна удобност, а покрај удобноста што веднаш се чувствува, тие се одлични за оваа сезона и есенските денови.

Овојпат Nike React Vision патиките ги искомбиниравме со врвните модели на дуксери кои одлично го комплетираат изгледот.

Овие комбинации, но и многу други може да ги најдете во продавниците на Buzz или на online shop.

До следната блог сторија, останете cool,

ZeeBomb

слично