на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STORM
STORM
Blogger Pick
01.09.2021.

STORM

Здраво, екипа! Се надевам дека ви недостигав. Овој пат ви се обраќам инспирирана, во весели бои, ретро стил, благодарение на новата колекција PUMA која многу ме изненади.

Модел PUMA RS-X?

 

 

PASTEL MIX WMN'S моделот е магичен! Можете да го комбинирате со различни бои и во сосема различни стилови. RS-X го носи RS потписот во помодерен дизајн кој може да го надополни секој изглед. Со подобрени детали на горната страна, cool палета на пастелни бои и класична мешавина на материјали, ова издание носи свеж и футуристички изглед. Поради пастелните тонови, овој модел ја оживува секоја облека!

 

 

Adidas Adicolor Essentials Fleece Joggers е исклучително парче, кое мора да се најде во вашата гардероба следнава сезона. Ќе обезбеди максимална удобност и ќе ве истакне во толпата. Поради мекиот и топол материјал, сигурно ќе биде ваше омилено парче. Кога сѐ ова ќе го искомбинирате, ќе добиете многу моќен outfit.

 

 

Овие, како и многу други модели на патики и тренерки може да се најдат во сите продавници на Buzz или да ги нарачате online.

До следната средба ви посакувам многу здравје и љубов. Ви испраќам многу бакнежи!

@ivanavujoseviic

слично