на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
14.10.2020.

LET’S CONQUER THE WORLD TOGETHER WITH AIR MAX 95!

Здраво на сите, јас сум Антониа! Многу се радувам на овој наш заеднички почеток.

 

Имам 19 години а мојата љубов кон музиката е она за кое што живеам.

Сакам насмеани и позитивни лица ,сакам расплакани лица и среќна сум за оние кои што ја сакаат мојата музика и она што јас го правам.

 

Покрај музиката, тука е и љубовта кон патиките. Мојата љубов кон патиките не се опишува. Ги имам навистина многу. Во таа приказна се и Buzz Sneaker Station, оние без кои навистина не би можела. Кога навистина знаете што сакате уште првиот момент кога ќе влезете во нивната продавница тогаш тие се вистинските.

 

 

Мојата соработка со нив до сега е одлична па затоа решивме оваа фотосесија да биде ПРВА од многуте кои што ќе ги имаме. 

 

А оваа патика (една од најудобните кои сум ги носела) со многу бои нека биде радост и љубов за се она што тие го направија за мене. 

AIR Max 95 е иста како моитe пријатели од BUZZ, дава поддршка, во неа секогаш се чуствувам пријатно и можам да ја носам насекаде па дури и на настапи. 

Air Max 95 има две воздушни перничиња во средната подлога. Колку повеќе толку повесело и толку поголема удобност!

 

 

Дали знаете од што е инспириран овој модел? Човечкото тело! Од самиот 'рбет, мускулите и мускулните влакна. Колку одлична идеја!

На сликите во продолжение може да видете како јас ја искомбинирав оваа ултра модерна патика, да ви послужат како идеја, а ние едвај чекаме да ги видиме и вашите комбинации направени во Buzz Sneaker Station.

 

Ајде да го освоиме светот!

 

Антониа

слично