на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
04.03.2020.

FEEL FREE – AIR MAX 98

Здраво на сите! 

За прв пат ви пишувам вака. Јас сум некој кој израснал во модно семејство, сепак, не сум „роб“ на модните трендови, иако ги следам. Со текот на времето, изградив свој стил, што генерално следи необични комбинации. Претежно сакам да комбинирам елеганција со спорт и тоа е нешто по што сум препознатливa. Ја сакам мојата возраст, па затоа играм смело, нешто што е моја препорака и совет за сите. Ја надополнувам мојата облека со „трендовски“ детали, а деновиве дефинитивно е новиот Nike Air Max 98!

Време е сите да имаат барем еден пар „необични“ патики во плакарот, тие се прилично IN во последните неколку сезони. Досега не наидов на модели што би одговарале во мојот стил, сè додека не ги видов Air Max 98s и се замислив себеси во нив. Моите омилени - црно-бели, што би ги издвоила веднаш! Можете да ги комбинирате со облека за време на следната пролет, и тие се идеални за секој ден, затоа што тие се неизбришливи-впечатливи благодарение на рефлективните детали. За мене, она што е најважно е удобноста на патиките, што е неверојатно во овој случај. Урбан и удобен, сепак, останува најдобриот пар. Тие ги исполнуваат сите поставени критериуми! 

Чувствувајте се слободно да го одберете овој MUST-HAVE модел! Споете го неспоивото и бидете видливи!

Til 'the next time,

Anastasija

слично