на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
29.11.2017.

Follow me! 24/7!

Што ќе правам со овие презафатени денови? Една минута сум во моето студио, шминкам прекрасна девојка, следната минута сум на некој cool настан, се дружам и сликам со пријателите. Сите сме зафатени и навистина ни се потребни патики кои ќе не следат. 24/7, Тоа мои пријатели се патиките New Balance 247!

Патиките, генерално, го надминаа своето минато каде што и служеа само на својата функција, и станаа најмодерниот додаток која една жена може да го искомбинира со својот outfit. Ова секако не е новост, но начинот на кој брендовите како ште е New Balance кои го зграпчија моментот на ова време за луксузна спортска облека, креираат нов стил сезона по сезона, е неверојатен. Всушност она што некогаш беше минлив тренд сега е статус кво. Патиките се „statement piece“, па дури и да се носат во лежерна околина, сепак се впечатливи.

Зошто да носите традиционални обувки кога можете да носите патика која не само што изгледа добро туку истовремено е и удобна? 247 е патика која е наменета да се носи преку ден, обезбедувајќи комфорт и стил со урбан изглед. Ја земав предвид црната боја на патиката и ја искомбинирав со луди црвени парчиња – софата, јакната, па дури и косата. Како може да се скокне црно црвената комбинација? Тоа е една од најпознатите во модната индустрија. И на мене не ми е страна.

New Balance 247 е созадеден да овозможи разновидност со стил и да се прилагоди на нашиот животен стил. Бидејќи секогаш сме во гужва. 24/7!

Бакнежи,

Ema

слично