на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Кондури UA CLASSIC SLIP-ON
Vans

Vans Кондури UA CLASSIC SLIP-ON

Код на производ: VU381IF-GRYW
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Пол За жени
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица VN0A3UP4WHT
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.493 MKD
Заштеда 25%
1.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица VN0A3UP4BLK
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.493 MKD
Заштеда 25%
1.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна VN00075DZBF
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A67ZBF
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица VN0A5HNMYB2
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBLK
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A417U001
6.743 MKD
Заштеда 25%
8.990 MKD
Големина
42
43
43.5
44
46