на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike Капа Snack
Nike

Nike Капа Snack

Код на производ: 3A3016-023
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NIKE GRADIENT CAP е lifestyle капа за помали девојки што ќе им ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Направена од памучна диапла, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за воздух додаваат чувство на удобност и удобност, додека закривениот раб обезбедува поголема покриеност.
Спецификација:

 • Капа за помали девојки - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол За девојчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-259
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-010
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DM8272-091
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV3165-258
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L