на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа Limitless Cap
Nike Капа Limitless Cap
Nike Капа Limitless Cap
Nike Капа Limitless Cap
Nike

Nike Капа Limitless Cap

Код на производ: 8A2560-U10
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NIKE LIMITLESS CAP е детска lifestyle капа за момчиња. Оваа капа е модерна верзија на класичен дизајн. Направенa од кепер, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за вентилација додаваат чувство на удобност и удобност, додека рамниот раб обезбедува добра покриеност.
Спецификација:

 • Капа за момчиња - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-259
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-010
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DM8272-091
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV3165-258
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L