на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа Jordan Bucket
Nike Капа Jordan Bucket
Nike Капа Jordan Bucket
Nike Капа Jordan Bucket
Nike

Nike Капа Jordan Bucket

Код на производ: 9A0581-023
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

JORDAN BUCKET HAT е lifestyle капа за момчиња и тинејџери за сончеви денови. Оваа капа со класичен дизајн е изработена од лесен памучен кепер кои обезбедуваат заштита од сонце и ременот на брадата за дополнителна стабилност и удобност.
Спецификација:

 • Капа, lifestyle, за момчиња и тинејџери
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа 9A0882-023
  Цена 1.043 MKD
  Заштеда 30%
  1.490 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-259
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-010
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DM8272-091
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV3165-258
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа 101-1323-BLK
  Цена 1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  ONE SIZE