на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Капа Fleur Fur
Juicy Couture Капа Fleur Fur
Juicy Couture Капа Fleur Fur
Juicy Couture Капа Fleur Fur
Juicy Couture

Juicy Couture Капа Fleur Fur

Код на производ: JCAW222018-320
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Juicy Couture FLEUR FUR е женска капа која ќе ви даде неверојатно меко чувство. Направена е од вештачко крзно, кое е многу е удобно и меко. Можете лесно да ја спакувате во вашата торба или џеб и да ја носите со себе насекаде. Мека и топла, ќе ве загрее за време на сите ваши активности на отворено и совршено ќе ја надополни секоја облека што ја носите.
Спецификација:

 • Капа од вештачко крзно
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Juicy Couture
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-259
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-010
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DM8272-091
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV3165-258
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L