на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L
Nike

Nike Kачкет U NK DF CLUB CAP S CB MTFUT L

Код на производ: FB5371-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Пол Unisex
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SX4508-965
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 MKD
Големина
L

слични производи