на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece
Nike

Nike Једноделен костим за капење U-Back One Piece

Код на производ: NESSC254-614
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike U-Back One Piece е женски спортски едноделен костим за капење кој обезбедува максимална поддршка. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето или да играте одбојка на плажа без страв дека таа ќе се помрдне. Умереното покривање на грбот додава слобода на движење. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Женски костими за капење
 • Едноделен модел
 • Лого Nike
 • Умерено покривање на грбот
 • Nike Fastback технологија
 • Состав: 83% полиестер и 17% спандекс
 • Постава: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Једноделен костим за капење
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи