на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH
Nike

Nike Јакна W NSW ESSNTL TRENCH

Код на производ: FN2843-010
10.390 MKD
10.390 MKD
10.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC7350-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC3590-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DZ2628-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ3448-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DZ2628-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.390 MKD
Големина
6.5
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FQ2602-237
Цена 13.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5350-045
Цена 6.234 MKD
Заштеда 40%
10.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FN3669-010
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN0368-386
Цена 20.690 MKD
Големина
L
M
S
XS