на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR
Nike

Nike Јакна W NSW TF ECDWN GS COZY FUR

Код на производ: FN0368-386
20.690 MKD
20.690 MKD
20.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DQ8031-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9752-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.354 MKD
Заштеда 40%
10.590 MKD
Големина
5.5
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6703-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4741-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7827-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-202
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FQ2602-237
Цена 8.154 MKD
Заштеда 40%
13.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5350-045
Цена 6.234 MKD
Заштеда 40%
10.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FN3669-010
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DV7876-010
Цена 6.414 MKD
Заштеда 40%
10.690 MKD
Големина
L
M
S
XS