на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET
Nike

Nike Јакна M NSW AIR MAX WVN JACKET

Код на производ: FN0243-457
8.290 MKD
8.290 MKD
8.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ8426-701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV1678-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.290 MKD
Големина
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DD1068-108
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DZ4353-701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV1678-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.290 MKD
Големина
11
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4649-436
Цена 7.494 MKD
Заштеда 40%
12.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4527-604
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FB8008-010
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA0001-402
Цена 6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FD0738-063
Цена 8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8167-247
Цена 13.490 MKD
Големина
L
M
XL