на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT
Nike

Nike Јакна W NSW LOGO SHERPA JKT

Код на производ: FB8695-010
12.490 MKD
12.490 MKD
12.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8472-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.834 MKD
Заштеда 40%
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2782-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.694 MKD
Заштеда 40%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH0531-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.695 MKD
Заштеда 50%
11.390 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ1847-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
7
7.5
8
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FQ2602-237
Цена 8.154 MKD
Заштеда 40%
13.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5350-045
Цена 6.234 MKD
Заштеда 40%
10.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FN3669-010
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S