на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND
Nike

Nike Јакна W NSW SYN PARKA TREND

Код на производ: DX1799-237
16.390 MKD
16.390 MKD
16.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4743-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.674 MKD
Заштеда 40%
7.790 MKD
Големина
6
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA8726-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FQ8933-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC3590-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.474 MKD
Заштеда 40%
10.790 MKD
Големина
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH1290-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ7571-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.254 MKD
Заштеда 40%
7.090 MKD
Големина
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FQ2602-237
Цена 8.154 MKD
Заштеда 40%
13.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5350-045
Цена 6.234 MKD
Заштеда 40%
10.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FN3669-010
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S