на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT
Nike

Nike Јакна W NSW TF SYNFL CITY SHRPA JKT

Код на производ: DQ6869-639
14.990 MKD
14.990 MKD
14.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6345-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
7
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX2674-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
Големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV1137-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH7004-110
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ0292-113
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FQ2602-237
Цена 13.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5350-045
Цена 6.234 MKD
Заштеда 40%
10.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FN3669-010
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S