на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER
Јакна PADED PUFFER

Јакна PADED PUFFER

Код на производ: IL2563
Šifra proizvođača: EAO33

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Padded Puffer е машка lifestyle јакна за ладно време. Дочекајте ја зимата со стил и самодоверба. Идеален избор е за секој кој е активен надвор кога температурите се ниски. Со пространа хауба и ватирани канали кои задржуваат повеќе топлина, јакната е дизајнирана да ви биде удобно без да го жртвувате изгледот. Опуштеното вклопување обезбедува удобност и можност за слоевито облекување. Легендарните три ленти на ракавите и логото на трифолија го истакнуваат автентичниот изглед на adidas.
Спецификација:

 • Машка lifestyle јакна
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Затворање со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 100% рециклиран најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Боја Црна

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Ласте
  Ласте
  16.03.2024. 09:21

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GY5921
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392111-02
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.990 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.988 MKD
  Големина
  104
  62
  68
  74
  80
  98
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390776-31
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.390 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  13
  7.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV1137-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FQ2602-237
  Цена 13.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FN8656-440
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FN8656-010
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FN5350-045
  Цена 6.234 MKD
  Заштеда 40%
  10.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FN4649-436
  Цена 7.494 MKD
  Заштеда 40%
  12.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FN4527-604
  Цена 5.394 MKD
  Заштеда 40%
  8.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL