на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike Јакна Tech Woven N24
Nike

Nike Јакна Tech Woven N24

Код на производ: FB7903-247

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Tech Woven N24 е машка lifestyle јакна која нуди безброј можности. Со мазна ripstop ткаенина и мрежеста постава, таа е лесна, но издржлива. Капуљачата е прицврстена така што формира јака, а со патент можете да ја прилагодите покриеноста што ви треба. Големиот џеб на градите го чува вашиот паричник или телефон безбеден додека рачните џебови се доволно големи за да се сместат и други мали предмети. Лежерниот и опуштен крој значи дека можете да носите неколку слоеви облека под сакото, додека везеното лого Futura ја истакнува наклонетоста кон вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машка јакна - outdoor
 • Капуљача
 • Двонасочен патент
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV1678-005
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.913 MKD
  Заштеда 30%
  15.590 MKD
  Големина
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX4397-170
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  13
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-021
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FD5810-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10.5
  11
  12
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CQ3835-060
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JM8056-980
  8.994 MKD
  Заштеда 40%
  14.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NP0A4GMEF841
  12.313 MKD
  Заштеда 30%
  17.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NP0A4GMDR541
  11.473 MKD
  Заштеда 30%
  16.390 MKD
  Големина
  2XL
  S